Náš tým

 

Alena

Alena

Trenér psů

Foxy

Foxy

Border kolie

Foxy je nejmladší členka týmu. Závodí v dogfrisbee, dogdancingu, obedience a canicrossu. Za svou krátkou závodní kariéru stihla získat titul Mistr ČR border kolií v dogfrisbee a Vicemistr ČR v quadrupedu. Má složeno 12 zkoušek z dogdancingu, obedience a pasení. Největší závodní úspěchy ji však teprve čekají :-). 

Jerry

Jerry

Border kolie

Jerry je největší hvězda našeho týmu. Momentálně si užívá aktivního důchodu a má za sebou velice úspěšnou kariéru v dogdancingu a dogfrisbee. Získala 2.místo v Česko-Slovensko má talent a podívala se 6x do Ameriky. V dogdaningu získala titul: Mistr Evropy, Vicemistr světa, 3x Mistr ČR, 2.místo na CRUFTS a titul Šampion dogdancing. V dogfrisbee je Vicemistr Evropy, Mistr ČR a držitelka českého rekordu. Svou závodní kariéru ukočila v roce 2020 titulem Mistr Evropy v Trickdog. 

Kira

Kira

Border kolie

Kirinka byla nejvšestrannější pes v našem týmu. Věnovala se dogfrisbee, dogdancingu, mushingu a pasení. V roce 2018 ji však bylo diagnostikováno nemocné srdce. Akčních sportů jsme se tedy musely vzdát a tak je její doménou dogdancig. Získala titul Šampion dogdancingu a závodí v kategorii Heelwork to Music, ve které je dvojnásobná mistryně republiky. 

Chipsy

Chipsy

Parson russell teriér

Nejmenší členka našeho týmu, momentálně již v důchodu. Za svých mladých let byla velice úspěšným dogfrisbee psem v kategorii bonsai. Získala 2x titul Mistr Evropy. Byla však úspěšná i v jiných disciplínách- složila 14 zkoušek, získala titul Šampion dogdancing a Vicemistr Evropy v Trickdogs.

Britney

Britney

Border kolie x australský ovčák

Britney je nejstarší členka týmu, která si již několik let užívá zaslouženého důchodu. Ve své sportovní kariéře získala titul Šampion dogdancingu a Vicemistr Evropy v dogfrisbee. 

Keysi

Keysi

Border kolie

Vzpomínáme 🙁

div>